Безпечна банківська картка

Останнім часом великої популярності набирають мобільні банківські сервіси: послуги мобільних платежів і контролю свого банківського рахунку, які МTC надає своїм абонентам разом із провідними платіжними системами та банками України.

Якщо ви стали жертвою
шахраїв:

Напишіть нам
911@mts.com.ua

або зв'яжіться по
контактному номеру
111

Мобільні платежі BANK-O-PHONE – сучасний банківський сервіс, що дозволяє клієнту управляти своїми коштами на рахунку в банку за допомогою мобільного телефону. Послуга дозволяє оплачувати послуги мобільного зв'язку, комунальні та інші послуги, послуги торгових і розважальних комплексів, товари та послуги в Інтернеті, контролювати залишок на рахунку, отримувати на вимогу актуальну інформацію від банку безпосередньо на мобільний телефон.

Послуга «Мобільні платежі разом з Portmone.mobile» дозволяє оплачувати товари та послуги своєю платіжною карткою Visa або MasterСard за допомогою мобільного телефону в будь-який час. Сервіс працює цілодобово, платежі зараховуються в режимі реального часу. Докладніше про послугу.

Послуга «SMS-Банкінг» дозволяє отримувати інформацію про стан і баланс Вашого карткового рахунку, надходження і списання грошей з Вашого карткового рахунку. Докладніше про послугу.

При використанні банківських карток, а також мобільних банківських сервісів рекомендуємо дотримуватися наступних правил безпеки:

  • Підключіть SMS-інформування, якщо ваш банк надає таку послугу, щоб бути в курсі всіх рухів грошових коштів на вашому банківському рахунку.
  • Не повідомляйте стороннім особам PIN-код і CVV-код банківської картки ні за телефоном, ні електронною поштою.
  • Будьте уважні при оформленні покупок в Інтернеті. Уникайте підозрілих сайтів. Переконайтеся, що на сторінці введення реквізитів банківської картки адресний рядок (URL) починається з «https://» (захищене з'єднання).
  • Запишіть і тримайте при собі контактний телефон вашого банку, щоб за необхідності оперативно звернутися до банківської служби безпеки.
  • Перед використанням банкомату переконайтеся, що на ньому немає фальшивих деталей (нерівно встановленої клавіатури або додаткових обладнань у місці, де розташовується проріз для карти тощо). Найбільш безпечне використання банкоматів у держустановах, підрозділах банків, великих торгових комплексах, готелях, аеропортах.
  • Остерігайтеся використовувати банкомат у присутності сторонніх людей. Прикривайте клавіатуру рукою, коли набираєте PIN-код.
  • Після використання банкомату переконайтеся в тому, що він повернув вам банківську картку.
  • При використанні банківської картки для оплати товарів і послуг касир може попросити власника банківської картки ввести PIN-код. Перед набором коду переконайтеся, що люди, які знаходяться у безпосередній близькості, не зможуть його побачити.
  • Ніколи не повідомляйте свій PIN-код при оформленні покупок в Інтернеті, по телефону або факсу.
  • Не передавайте картку третім особам і не повідомляйте їм PIN-код! Якщо вам важко запам'ятати PIN-код, запишіть його, але не на самій картці, і зберігаєте запис окремо, у недоступному для сторонніх осіб місці.

Якщо ви постраждали від шахрайства, пов'язаного з банківською карткою, зверніться до служби підтримки вашого банку.